Zapamiętaj Zaloguj
SP ZOZ Szpital Miejski w Siedlcach

08-110 Siedlce
ul. Kilińskiego 29

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Siedlcach.
www.spzoz-siedlce.pl
tel. (25) 6322797
Średnia ocena:

Polecany:
Raczej TAK

powiat: siedlecki

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/9)

Gość 2013.10.02 10:04   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Wspaniały dr.K.Mitura i inni lekarze,pielęgniarki przemiłe,delikatne są świetnymi fachowcami. Również personel pomocniczy czyli panowie ze służby ratowniczej dwoją się i troją aby chorych ogarnąć i szybko przywrócić do zdrowia.Dawno nie widziałam tak zgranego personelu i dobrze współpracującego.W dzisiejszych czasach w tym wariackim tempie życia i chorób oraz wiecznego braku pieniędzy /szczególnie w służbie zdrowia/ głęboko kłaniam się całej chirurgii na III piętrze.Wszystkim pracownikom od lekarzy aż po pozostałych personel medyczny. Trafiłam tu przypadkiem ,będąc na urlopie .Zamiast nad Bug na grzyby dojechałam na ul.Starowiejską w Siedlcach i cieszę się że miałam tak dużo szczęścia. Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam .Jestem...  więcej »

Gość 2013.07.23 13:32   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 2 Użytkownik: Gość Nie polecam i ostrzegam ! Pacjenci zwracajcie uwagę na kroplówki,które otrzymujecie,buteleczki są podpisywane nazwiskiem.Byłam świadkiem sytuacji,gdzie zamieniono pacjentom kroplówkę (Nowak dostał kroplówkę Kowalskiego,a Kowalski- Nowaka)Szczęście ,że to ten sam lek...SZCZĘŚCIE ! Co do personelu-jak wszędzie są osoby życzliwe i mniej życzliwe.Z lekarzy mogę polecić tylko i wyłącznie doktora M. -przynajmniej jeden życzliwie odpowie na pytania pacjenta i chirurgiem też jest dobrym.Dla pozostałych chirurgów jesteś kawałkiem mięcha,które najlepiej jak najszybciej zbyć.Zalepić,załatać a niech idzie z Bogiem.Jeśli nie leczysz się prywatnie u lekarza do którego trafiasz na dyżur- nie licz na pomoc czy na informacje dotyczące twojego stanu zdrowia na obecną chwilę.Sama...  więcej »

Gość 2013.02.04 14:26   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Nie polecam  więcej »

Najnowsze wątki na forum

Gość, napisano: 2012.12.04 22:01

sor

póki jest ta sama naczelna zwana dyrektorką i ta sama oddziałowa na sor to się nic nie zmieni.wiemy to bo tam pracowaliśmy ale na szczęście pozbyli się nas ponieważ nie pasowaliśmy to tego wystroju.jest tylko godny polecenia jeden lekarz Adam...

Gość, napisano: 2012.10.09 14:04

okropne pielęgniarki i lekarze sor

SOR W SIEDLCACH TO OSTATNIE MIEJSCE DO KTÓREGO POWINIEN TRAFIĆ CHORY. BRAK SZACUNKU A ROGANCJA I LEKCEWAŻENIE TO TYLKO NIEKTÓRE Z CECHY TYCH PRACOWNIKÓW. BĘDĄC PACJENTEM ZOSTAŁEM POTRAKTOWANY RZECZOWO I PO CHAMSKU,JEST TO KARYGODNE.

Gość, napisano: 2012.05.05 18:59

szpital na starowiejskiej

Odpowiedzi

Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie